Kantoor | Office


Joshua López
Directeur | Director
info@bqstextiles.com

Jarinda López
Personeelszaken & Finance
finance@bqstextiles.com

Sven Geensen
Productiemanager | Production manager
sven@bqstextiles.com

 

Jurgen López
Sales
jurgen@bqstextiles.com

Miranda Venema
Sales
miranda@bqstextiles.com

Patrick de Korte
Sales
patrick@bqstextiles.com

Lars Venis
Marketing & Graphic Designer
lars@bqstextiles.com


Logistiek & magazijn | Logistics & Warehouse

Richard Mudde
Logistics | Logistiek medewerker
logistiek@bqstextiles.com

Henri de Ruiter
Warehouse | Magazijn medewerker
magazijn@bqstextiles.com

Luigi
Warehouse | Magazijn medewerker
magazijn@bqstextiles.com

Giovanni
Warehouse internship | Stagiar magazijn 
magazijn@bqstextiles.com

Productie


Cassandra
Productiemedewerker | Production employee

Pawel
Productiemedewerker | Production employee

Nikola
Productiemedewerker | Production employee

Patryk
Productiemedewerker | Production employee

Karim
Productiemedewerker | Production employee

Sylwia
Productiemedewerker | Production employee

Norbert
Productiemedewerker | Production employee

Marzena
Productiemedewerker | Production employee